Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CENIĄ JĄ ZA BEZINTERESOWNĄ POMOC I TWÓRCZĄ KREATYWNOŚĆ [VIDEO]

Spotkanie promujące nowy tomik poezji Niny Pawlaczyk odbyło się w podwojach Wieluńskiego Domu Kultury. Nasza lokalna poetka zaprezentowała już ósme wydawnictwo tym razem zatytułowane „Prosty rachunek”.

Nina Pawlaczyk oprócz tego, że pisze wiersze i jest aktywną słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku w sposób szczególny przyczynia się do promocji Gminy Wieluń, a jej bezinteresowna pomoc, energia i kreatywność budzi wdzięczność i uznanie.

W trakcie spotkania były też recytacje jej wierszy w wykonaniu zaproszonych gości: m.in. pracowników Urzędu Miejskiego, WDK, Koła Przyjaciół Poezji z Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz gratulacje od burmistrza Wielunia

Włodarz miasta wyróżnił ją na początku roku Wieluńską Wieżą Sukcesu w kategorii kultura. Spotkanie literackie uświetnił występ chóru szkolnego „Gaszyńskie Słowiki”.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl