Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WOŻĄ ŚMIECI DO DYLOWA POD PAJĘCZNEM [VIDEO]

Od 1 lipca śmieci z terenu gminy Wieluń nie trafiają już na wysypisko w Rudzie, lecz do Dylowa pod Pajęcznem. To efekt braku kompostowni na rudzkim wysypisku. Kompostownia jest wymogiem koniecznym do tego, aby w Wieluniu zafunkcjonował tzw. RIPOK czyli Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych.

Prezes Przedsiębiorstwa Komunalnego Krzysztof Owczarek zapowiada jednak, że to przejściowa sytuacja, która na razie nie spowoduje wzrostu cen za śmieci.

Kiedy dokładnie powstanie kompostowania na wieluńskim wysypisku na razie nie wiadomo. Więcej o RIPOK- u w Wydarzeniach TVK 13,14 i15 lipca. Zapraszamy.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl