Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ ABSOLUTORIUM TUŻ PRZED WYBORAMI [VIDEO]

Druga część absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej miała miejsce w czwartek 28 czerwca. Przed najważniejszym punktem obrad ponownie miała miejsce dość burzliwa dyskusja, która trwała nieco ponad dwie godziny. Jej zwieńczeniem było podjęcie uchwały w sprawie nieudzielenia absolutorium burmistrzowi Wielunia.

Wnioskowała o to komisja rewizyjna Rady Miejskiej. Nieudzielenie absolutorium burmistrzowi Wielunia nie skutkuje naturalnie jego natychmiastowym odwołaniem z piastowanej funkcji, wręcz przeciwnie.

Paweł Okrasa dokończy kadencję, choć gdyby miało to miejsce rok temu sytuacja wyglądałaby zgoła inaczej. Brak absolutorium to jednak fatalny znak tuż przed kolejną kampanią wyborczą.

Paweł Okrasa zapowiedział, że będzie się ubiegał o reelekcję. Na razie oficjalnie ma jednego kontrkandydata: Pawła Rychlika z PiS.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl