Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BURZLIWA DYSKUSJA O FINANSACH GMINY [VIDEO]

Na sesji Rady Miejskiej z dnia 26 czerwca burmistrz Okrasa przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu Gminy Wieluń za miniony rok. Po jego wystąpieniu była dyskusja i opinie radnych - w większości mocno krytyczne. Samorządowcy nie podjęli ponadto uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego za miniony rok.

Za głosowało 9 radnych, przeciw było 11. Obrady przerwano tuż przed głosowaniem w sprawie udzielenia absolutorium burmistrzowi Okrasie. Komisja rewizyjna Rady Miejskiej pod przewodnictwem Radosława Wojtuniaka zawnioskowała jednak o nieudzielenie burmistrzowi absolutorium.

W trakcie obrad do Urzędu Miejskiego przyszedł faks z RIO w Łodzi. Jej skład orzekający w celu wyjaśnienia sporu dotyczącego wykonania ubiegłorocznego budżetu zaprosił burmistrza, przewodniczącego rady i członków komisji rewizyjnej na spotkanie W tym momencie przerwano obrady.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl