Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DLA MIŁOŚNIKÓW SCIENCE FICTION I FANTASY [VIDEO]

Na spotkanie z Andrzejem Ziemiańskim, który porzucił pracę architekta i zajął się pisaniem książek, obecnie jednym z najpopularniejszych polskich autorów fantastyki, przybyli miłośnicy literatury science fiction i fantasy.

Pisarz nieustannie prowokuje czytelników i recenzentów swoim podejściem do sztuki pisania. Jego bohaterowie żyją własnym życiem, sami wybierają gatunek i formę opowieści.

Niewątpliwie największą popularność przyniosła pisarzowi powieść „Achaja”, której pierwsze dwa tomy były nominowane do Nagrody im. J. Zajdla.Spotkanie w miejskiej bibliotece odbyło się w ramach projektu „Fantastyczny Wieluń” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl