Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CITY PLAŻA I KONCERTY POD CHMURKĄ [VIDEO]

Sezon 2017/2018 w placówkach kulturalnych prowadzonych przez Gminę Wieluń zakończył się ciekawym wydarzeniem plenerowym. W sobotę 23 czerwca w ramach tzw. Nocy Świętojańskiej wystawiono na Placu Legionów przedstawienie Carmen Funebre w wykonaniu Teatru Biuro Podróży.

Artyści używają spektakularnych środków przyciągających uwagę zarówno doświadczonego widza jak i przypadkowego przechodnia. Szczudła, ogień, efekty świetlne, przejmująca muzyka wywołują lęk i współczucie.

W spektaklu używa się niewielu słów, ale sekwencja sugestywnych obrazów wywołuje u widza silne wrażenie. Obszerne fragmenty tego plenerowego widowiska pokażemy na antenie naszej stacji już w lipcu.

Tymczasem z pewnością najważniejszym akcentem minionego sezonu był start kina „Syrena”. Szefowa WDK- u jest bardzo zadowolona z jego działalności. A mowa tu nie tylko o wyświetlaniu filmów, ale też też o odbywających się w placówce wielu koncertach muzycznych.

A co WDK przygotuje na lato 2018? Będzie oczywiście nowa edycja City Plaży. Zmieni się jednak jej lokalizacja i termin. Otóż City Plaża przeniesie się z Placu Legionów do Parku Żwirki i Wigury w okolice Wieluńskiego Domu Kultury.

Tymczasem w lipcu miną trzy lata od momentu powołania na stanowisko dyrektora WDK-u Elżbiety Kalińskiej. Z pewnością nie były to chude lata, wręcz przeciwnie.  Bardzo dużo się działo. I będzie tak dalej, bo szefowa WDK- u ma nowe pomysły na kulturalną działalność miasta. Ujawni je już naturalnie w nowym sezonie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl