Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O ZMIANACH W STATUCIE I BIEŻĄCYCH SPRAWACH [VIDEO]

W wywiadzie z prezesem spółdzielni mieszkaniowej Robertem Kają raz jeszcze nawiązujemy do Walnego Zgromadzenia Członków WSM. Na spotkaniach z mieszkańcami mówiono m.in. o zmianach w statucie spółdzielni, które wymogła nowelizacja ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych z 20 lipca 2017 roku.

Prezes spółdzielni podobnie jak na walnym zgromadzeniu zwrócił też uwagę na systematycznie zmniejszające się w ciągu ostatnich lat zadłużenie mieszkańców z tytułu nieterminowego regulowania należności za czynsz oraz ostatnią podwyżkę cen wody i ścieków.

Nie jest za nią oczywiście odpowiedzialna spółdzielnia. Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Wód Polskich w Poznaniu działając na podstawie ustawy z dnia 7.06.2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków na wniosek Przedsiębiorstwa Komunalnego w Wieluniu z dnia 07.05.2018 r. zatwierdził nową taryfę dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków na okres trzech lat na terenie Gminy Wieluń.

A co ze słynnym RODO? Czy rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych dostosowane do unijnych wymogów o którym ostatnio tak dużo mówiło się w mediach przekłada się w jakiś sposób na sytuację mieszkańców spółdzielczych zasobów? Czy coś to zmienia?- zobacz materiał video.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl