Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZ ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA WIELUNIA [VIDEO]

Zgodnie z zapowiedzią druga część absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej odbyła się w czwartek 28 czerwca. Przed najważniejszym punktem obrad ponownie miała miejsce dość burzliwa dyskusja, która trwała nieco ponad dwie godziny. Jej zwieńczeniem było podjęcie uchwały w sprawie nieudzielenia absolutorium burmistrzowi Wielunia.  

Wnioskowała o to komisja rewizyjna Rady Miejskiej. Szczegółową relację z absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej pokażemy Państwu za tydzień w Wydarzeniach TVK, a jej dłuższą wersję jak zawsze w Temacie Tygodnia. Zapraszamy.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.