Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POSUMOWANIE ROKU PRZY UMIARKOWANEJ DYSKUSJI [VIDEO]

Absolutoryjna sesja Rady Powiatu odbyła się dosłownie na kilka dni przed zakończeniem roku szkolnego. Jeśli ktoś spodziewał się dużej debaty o ostatnich dokonaniach starosty wieluńskiego to się rozczarował, bo sesja przebiegła bardzo sprawnie i szybko czego nie można powiedzieć o obradach miejskich radnych.

Andrzej Stępień w absolutoryjnym przemówieniu omówił oczywiście najważniejsze założenia budżetu starostwa za 2017 rok. Do wydania powiat miał niespełna 84 miliony złotych.

Starosta dużo mówił o inwestycjach - tych transportowych i drogowych, ale też nadwyżce w budżecie, w sumie niezbyt dużej na co zwrócił uwagę m.in. radny Waldemar Kluska.

Po przyjęciu budżetu przyszedł już czas na absolutorium. Oczywiście nie obyło się bez dyskusji w której tak naprawdę wzięło udział jedynie dwóch radnych nie licząc pierwszego i zarazem jedynego w tej kadencji wystąpienia radnego Grzegorza Mielczarka.

A zatem pracę starosty wieluńskiego w minionym roku podsumowali Waldemar Kluska i Paweł Rychlik. Ten drugi od dawna ostro recenzuje na sesyjnym forum pracę wieluńskiego starosty.

Dodajmy przy okazji, że radny Rychlik z PiS oficjalnie już potwierdził, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie się ubiegał o fotel burmistrza Wielunia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl