Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

OPOWIADAŁ O FANTASTYCE I GRACH FABULARNYCH [VIDEO]

W ramach projektu „Fantastyczny Wieluń” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w MiG Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie z pisarzem Krzysztofem Piskorskim, autorem literatury fantastycznej, dwukrotnym laureatem Nagrody im. Janusza Zajdla.

Podczas spotkania Krzysztof Piskorski opowiadał o swojej twórczości literackiej oraz  o tym, czym jest fantastyka i gry fabularne jego autorstwa.

Następnie pisarz wygłosił prelekcję „Światotworzenie” podczas której słuchacze poznali tajniki powstawania fabuły powieści fantastycznej.

Ponadto autor zaprezentował wiele przykładów oraz porad niezbędnych przy pisaniu tekstu. Spotkanie zakończyło się dyskusją, w czasie której młodzież chętnie zadawała pytania na temat fantastyki.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl