Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SETNY ROWER OD TYTULARNEGO SPONSORA [VIDEO]

Finał kolejnej edycji „Lidera Szkoły”- jednego z najważniejszych projektów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego zorganizowano tym razem w przyjemnym klimatyzowanym wnętrzu czytelni biblioteki powiatowej.

To szczególna bo piętnasta edycja podczas której wręczono setny rower. Od samego początku „Lider Szkoły” ma sponsora tytularnego, który dla uczniów osiągających najlepsze wyniki w nauce funduje rowery.

Na  uroczystość przybyła nie tylko szkolna młodzież, ale też rodzice finalistów Lidera Szkoły”. Imprezę od samego początku organizuje Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego.

Od nowego roku szkolnego w kryteriach i wymogach stawianych szkolnej młodzieży w staraniu się o stypendia fundacji nastąpi ważna zmiana. Zniesione zostanie kryterium dochodowe.

Lidera Szkoły zakończył występ artystyczny zespołu działającego przy ZS nr 2 w Wieluniu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl