Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOC BIBLIOTEK W WIELUNIU

„RzeczpospoCzyta”. Pod takim właśnie hasłem przebiegała IV wieluńska edycja ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek”. Jedną z atrakcji bibliotecznej akcji był m.in. koncert nawiązujący do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W roli głównej wystąpił Chór i Zespół Muzyki Dawnej PMDKiS w Wieluniu pod dyrekcją Jakuba Jurdzińskiego. Akompaniował Zbigniew Szpikowski.

W trakcie spotkania prezentowano także utwory mówiące o tym jak ważnym miejscem jest biblioteka oraz popularyzujące czytanie książek.

Duże zainteresowanie wśród najmłodszych czytelników wzbudziła niespodzianka wieczoru "Meteoryty książkowe". Dzieci chętnie rozwiązywały literackie zagadki, za co otrzymywały nagrody książkowe.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl