Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POSTAWILI NA POPISY LOKALNYCH WYKONAWCÓW [VIDEO]

Park Żwirki i Wigury uczęszczany głównie przez spacerowiczów i miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu już za tydzień zapełni się setkami mieszkańców miasta i nie tylko. Właśnie na terenie parku rozgoszczą się bowiem Dni Wielunia. I będzie to już trzeci raz w tym miejscu.

Dlaczego park? Dlatego, że to dobre miejsce na tego typu imprezę. Burmistrz Okrasa przekonuje, że dobre doświadczenia z minionych lat dają podstawę do takiej właśnie lokalizacji.

A zadeptane i nieco podniszczone trawniki szybko zostaną poddane regeneracji. Gmina Wieluń jako główny organizator imprezy wraz z Wieluńskim Domem Kultury ponownie stawiają na popisy artystyczne lokalnych wykonawców.

Będą więc występy przedszkolaków, szkolnej młodzieży, ale też znanych młodzieżowych formacji muzycznych. Pojawią się też rzecz jasna gwiazdy. A zatem Dni Wielunia w2018 startują już w piątek 15 czerwca. Wszystko zacznie się od mocnego rockowego grania.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl