Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PIERWSZA POŁOWA POD DYKTANDO GOŚCI [VIDEO]

W hicie kolejki sieradzkiej klasy okręgowej piłkarze WKSu Siatkarza ulegli u siebie liderowi tabeli - Pogoni Zduńska Wola 2:3. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando gości. Nie doszłoby do tego, gdyby arbiter właściwie zareagował na faul rywala na Michale Wójcickim i wyrzucił z boiska ukaranego wcześniej żółtą kartką zduńskowolanina.

Trener uratował winowajcę sam dokonując zmiany i zdejmując go z boiska, dzięki czemu przyjezdni wytrwali do końca w pełnym składzie. Głównie dzięki temu swoją przewagę rywale udokumentowali jeszcze przed przerwą, zdobywając dwa gole po ewidentnych błędach bloku defensywnego wielunian.

Szkoda zwłaszcza drugiej bramki, która padła w przedłużonym czasie gry. Nie mający nic do stracenia gospodarze, po przerwie ruszyli szturmem do odrabiania strat, co przyniosło efekt w postaci gola zdobytego na raty z rzutu karnego.

WKS Siatkarz dalej nacierał, ale w pewnym momencie błędu nie ustrzegł się Dominik Smolnik. Stoper gospodarzy nie zorientował się, że koledzy zastawiają pułapkę ofsajdową, złamał linię spalonego i po chwycili goście prowadzili 3:1.

Po chwilowej zapaści gospodarze szybko na szczęście wrócili do równowagi. Atakowali dalej, nie opuszczając praktycznie połowy rywali. W efekcie 5 minut przed końcem na tak zwany kontakt strzelił Kamil Wira, ale na zdobycie choćby punktu zbrakło wielunianom czasu.

Pogoń dotrwała w 11-osobowym składzie do końca. Już po końcowym gwizdku czerwoną kartką jeden z przyjezdnych został jednak ukarany czerwoną kartką. Stało się to w wyniku karczemnej awantury wywołanej po ostatniej akcji spotkania.

Doszło w niej nie tylko do utarczek słownych, ale i przepychanek oraz małej bijatyki, wskutek której ucierpiał między innymi trener WKS-u. Prowadzący drużynę, krótko po operacji barku, z ręką na temblaku, Arkadiusz Tomczyk w pewnym momencie został zaatakowany przez piłkarza Pogoni, za co słusznie został ukarany czerwoną kartką.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl