Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIELE ATRAKCJI NA ORLIKU Z OKAZJI DNIA DZIECKA [VIDEO]

Tym razem wielką plenerową zabawę z okazji Dnia Dziecka Gmina Wieluń zorganizowała na Orliku. Uczestnicy imprezy mogli m.in. zobaczyć III Międzyprzedszkolny pokaz mody inspirowany muzyką od Bałtyku, aż do Tatr - tanecznym krokiem przez różne regiony Polski.

Była też skakanka xxl, chodzenie na mini szczudłach, wyścigi na nartach ogrodowych, skoki w workach czy zabawy zabawy z matą. Dla występujących dzieci było to ogromne przeżycie, bo prezentacja przed publicznością  wymagała od milusińskich wiele odwagi.

Atmosfera zabawy udzieliła się także rodzicom, którzy przy okazji wspominali swoje imprezy z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy dołożyli wszelkich starań, by dzieci mogły w bezpieczny i aktywny sposób spędzić ten wyjątkowy dzień.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się postać na szczudłach: dzieci chętnie ją zaczepiały. Jedną z ciekawszych atrakcji była także możliwość zwiedzenia karetki pogotowia i  radiowozu. O bezpieczeństwo na imprezie zadbali naturalnie wieluńscy stróże prawa

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl