Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O PROGRAMIE NAPRAWCZYM I NOWEJ, ODPŁATNEJ PORADNI [VIDEO]

Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu po raz kolejny wrócono do sprawy remontów i modernizacji dróg. A to za sprawą nieobecności przedstawiciela PZD na sesji Rady Miejskiej kiedy to dyskutowano o wspólnych z powiatem drogowych inwestycjach. Zwrócił na to uwagę radny Waldemar Kluska, który na co dzień sam pracuje w Urzędzie Miejskim.

W dalszej części obrad szeroko dyskutowano również o sytuacji wieluńskiego szpitala. A to m.in. w kontekście sprawozdania dyrektora SP ZOZ z realizacji programu naprawczego lecznicy na lata 2017- 2019.

Szef wieluńskiego szpitala poinformował ponadto radnych o możliwości utworzenia na jego terenie tworu komercyjnego- odpłatnej Wielospecjalistycznej Poradni z Rehabilitacją.
Byłaby to swoista nowość w szpitalu, bo do tej pory o odpłatnych medycznych świadczeniach nie było mowy. Poruszono też temat specjalistycznej opieki kardiologicznej w lecznicy.

Wiceprzewodniczący Rady Józef Ranoszek zaproponował otwarcie w szpitalu oddziału intensywnej opieki kardiologicznej. To dobry pomysł. Tym bardziej, że w marcu z powodu braku specjalistów zamknięto poradnię kardiologiczną,

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl