Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODZIĘKOWANIA I „PERŁA KULTURY” ZA KREATYWNOŚĆ [VIDEO]

Słuchacze Uniwersytetu III Wieku mają już wakacje. Podczas uroczystego zakończenia roku akademickiego wręczono podziękowania najbardziej aktywnym studentom za działalność na rzecz Uniwersytetu.

Ponadto poetka Nina Pawlaczyk otrzymała „Perłę Kultury” za kreatywność. XII rok akademicki był dla słuchaczy udany, zwłaszcza, że obfitował w ciekawe zajęcia, wydarzenia i wycieczki.

W dalszej części spotkania odbyła się prelekcja przygotowana przez Koło Przyjaciół Poezji. Specjalnie na tę okazję powstała prezentacja multimedialna z wykorzystaniem najpiękniejszych obrazów i fotografii ukazujących macierzyństwo.

Recytowane przez Koło Przyjaciół Poezji utwory wywołały wzruszenie i radość wśród słuchaczy, bowiem powróciły wspomnienia z okresu ich dzieciństwa i młodości.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl