Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

INTEGRUJĄ SIĘ PRZEZ WSPÓLNĄ ZABAWĘ I WYCIECZKI [VIDEO]

Uczestnicy zajęć w Spółdzielczym Domu Kultury na os. Wyszyńskiego wzięli udział w dwóch atrakcyjnych wyjazdach plenerowych.  Grupa zabawowa „Mama tata i ja” wyjechała na rancho Mileniówka położone w Markach. Rodzice i dzieci znakomicie  się bawili m.in. na placu zabaw.

Były też drobne przekąski i upominki za aktywny udział w zajęciach powadzonych przez placówkę. Kolejną atrakcją dla grup aktywności twórczej, plastyki  i rytmiki był wyjazd do Opola.

Tym razem milusińscy wraz z rodzicami zwiedzili ZOO mieszczące się na terenie parku na Wyspie Bolko. Jak się okazało dzieci uwielbiają oglądać zwierzęta i dowiadywać się wielu ciekawostek z ich życia.

Był też plac zabaw i zmagania w parku linowym. Kolejną atrakcją okazał się też rejs statkiem „Opolanin” i wizyta w McDonald’s. Z kolei w ramach kolejnej lekcji pokazowej SDK zorganizował też imprezę z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca.

Dzieci z grup aktywności twórczej, plastyki, rytmiki i tańca oraz grupy zabawowej „Mama Tata i ja” bawiły się wspólnie z rodzicami.

Jednym z głównych założeń placówki jest integracja rodziców i dzieci poprzez organizowanie wspólnych imprez połączonych z celebracją świąt kalendarzowych.

Spotkanie było doskonałą okazją do tego, by obejrzeć przygotowane na tę okoliczność występy. Na zakończenie spotkania zarówno dzieci jak i rodzice otrzymali drobne, słodkie upominki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl