Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CZARODZIEJ ILUSTRACJI WŚRÓD POLSKICH RYSOWNIKÓW [VIDEO]

W ramach Tygodnia Bibliotek w miejskiej książnicy otwarto wystawę „Jan Marcin Szancer- czarodziej ilustracji wśród polskich rysowników”. Wydarzenie to zgromadziło wielu uczniów szkół podstawowych.

Prezentowany na wystawie materiał to niewielka część dorobku wielkiego artysty, który wykonał ilustracje do ponad 300 książek.

Otwarciu wystawy towarzyszył konkurs literacki dotyczący twórczości słynnego rysownika. Ostatnim wydarzeniem, jakie wpisało się w program obchodów Tygodnia Bibliotek był spektakl teatralny.

Przed miejską biblioteką nowe wyzwanie, bowiem placówka otrzymała środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację kolejnego projektu.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl