Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CIEKAWE SENTENCJE I ZŁOTE MYŚLI PEŁNE HUMORU [VIDEO]

„Dodaj życia do lat i pozostaw po sobie ślad” to temat kolejnego spotkania, jakie odbyło się w ramach prelekcji organizowanych co dwa tygodnie na Uniwersytecie III wieku. Tym razem wykład przygotowała Jolanta Szwalbe, autorka inspirujących antologii cytatów.

Po raz kolejny słuchacze Uniwersytetu III wieku nie zawiedli się, bowiem znów mogli posłuchać optymistycznych sentencji i złotych myśli pełnych humoru, jakie prelegentka zgromadziła w swoich publikacjach.

Książki Jolanty Szwalbe to m. in. „Myśl i działaj dla przyszłości” czy „Złap na zawsze wiatr w żagle”. Podczas spotkania mowa była o odwadze i strachu, prawdzie i kłamstwie, a także o starości.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl