Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZNAJĄ RECEPTĘ NA ZGODNE I DOBRE MAŁŻEŃSTWO [VIDEO]

Marszem Mendelssohna rozpoczęła się uroczystość Złotych Godów. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodziły 42 pary z Gminy Wieluń. Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół. To 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego.

Z tej okazji starosta wieluński Andrzej Stępień złożył jubilatom serdeczne życzenia. Zanim jednak dokonano uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa podzielił się swoją refleksją na temat miłości odwołując się do „1 Listu do Koryntian”. Okazuje się, że prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Podczas uroczystego spotkania był czas na wspomnienia. Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowe dyplomy, upominki oraz kwiaty. Nie zabrakło również symbolicznego toastu i poczęstunku.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl