Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCĄ ZORGANIZOWAĆ SPECJALNY RAJD KONNY

W wieluńskim starostwie powiatowym odbyło się spotkanie miłośników koni z terenu powiatu wieluńskiego. Celem zebrania było omówienie pomysłu rajdu konnego pn. „100 kilometrów na 100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości w Powiecie Wieluńskim”.

Inicjatorem zorganizowania takiego rajdu był ks. Marek Jelonek- proboszcz parafii  pw. św. Bartłomieja Apostoła w Czarnożyłach, wieloletni miłośnik koni.

Kolejne „konne” spotkanie zaplanowano na 23 maja 2018 r. na godz. 14.00. odbędzie się ono w sali 101 Starostwa Powiatowego w Wieluniu. Zainteresowanych tematem serdecznie zapraszamy.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.