Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KONSTYTUCJA 3 MAJA I PIKNIK W PLENERZE [VIDEO]

Uroczyste obchody z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja tak jak w poprzednich latach rozpoczęły się od okolicznościowej mszy świętej w kościele NNMP.  Wzięły w niej udział władze miasta i powiatu, mieszkańcy Wielunia i rozśpiewana, szkolna młodzież.

Po mszy 3- majowy pochód przemaszerował na Plac Kazimierza Wielkiego, gdzie pod Ratuszem odbyła się druga, oficjalna część uroczystości z okolicznościowymi przemówieniami.

W tym roku szczególnymi gośćmi uroczystych obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja była delegacja z Węgier, z miasta Cegled- Burmistrz Cegled Takats Laszlo i towarzyszące mu osoby.

Ostatnim akcentem obchodów 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja było złożenie przez władze miasta, powiatu i zaproszonych gości okolicznościowych wiązanek kwiatów pod tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Popołudniową porą 3 maja odbył się jeszcze piknik w parku Żwirki i Wigury. Imprezę zorganizował Wieluński Dom Kultury. Były oczywiście plenerowe zabawy dla dzieci, dużo muzyki i pokaz żonglerki. Impreza bardzo się udała.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl