Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

GALA KERZEN WŁAŚCICIELEM WIELUŃSKIEJ KORONY [VIDEO]

Korona Candles S. A. w składzie niemieckiego koncernu Gala Kerzen znajduje się od 26 kwietnia. Decyzje o sprzedaży firmy podjęło jej pięciu udziałowców na czele z Krzysztofem Jabłońskim, założycielem działającej od 1992 roku fabryki. Niemiecki koncern ma w tej chwili pod swoimi skrzydłami cztery duże firmy.

W jego skład weszła także amerykańska fabryka świec Korony znajdująca się w stanie Wirginia. Gala Kerzen prowadzi podobną działalność, także produkuje świece, ale nie takie jak wieluńska firma.

Obecność Korony w niemieckim koncernie będzie zatem uzupełnieniem jego dotychczasowej oferty. Poza tym w dużej grupie otwierają się nowe możliwości i perspektywy wejścia ze sprzedażą świec na nowe rynki.

Andrzej Wróbel przekonuje, że sprzedaż Korony niemieckiemu koncernowi nie wpłynie, przynajmniej na razie na jej dotychczasową działalność.

Jednak pewien niepokój wśród pracowników zapanował na początku miesiąca- mowa oczywiście o długim, majowym weekendzie. Firma przerwała wtedy na kilka dni produkcję. Jak się okazało, nie miało to nic wspólnego ze zmianą właściciela.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl