Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RAJD TPW I ROWEROWY SZLAK NIEPODLEGŁOŚCI [VIDEO]

Pierwsza z plenerowych i zarazem rowerowych imprez miała miejsce 1 maja. Sekcja Cyklistów „Relaks” działająca przy TPW zainaugurowała 22 już sezon rowerowy. Rajdy rowerowe „Relaksu” mają charakter turystyczno- krajoznawczy, poznawczy, towarzyski i rekreacyjny. Od kilku lat z Relaksem jeździ też „Rowerowy Wieluń”.

Uczestnikom 1- majowego rajdu kibicowali także włodarze miasta i powiatu. Oni też czasem jeżdżą na rowerach. Z kolei 3 maja Muzeum Ziemi Wieluńskiej wraz z grupą Rowerowy Wieluń zorganizowali Rowerowy Rajd Szlakiem Niepodległości.

Głównym jego celem było upowszechnienie wiedzy o 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Miłośnicy jazdy na rowerze z Wielunia, Rudnik, Działoszyna i Praszki mieli do pokonania prawie 40 km.

Po drodze zatrzymywali się przy kościele św. Józefa w Wieluniu, pomniku ofiar powstania styczniowego w lasku miejskim, na cmentarzu w Chotowie i Ożarowie, przed kościołem św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Mokrsku oraz przy Dębie Wolności w Ożarowie.

Miejsca postoju są nierozerwalnie związane z historią naszego kraju w walce o odzyskanie i utrzymanie wolności. Przewodnikiem na trasie był dyrektor muzeum Jan Książek. Dłuższa przerwa rekreacyjna miała miejsce w parku ożarowskiego dworku.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl