Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NA WNIOSKI CZEKAJĄ DO 16 MAJA

Nabór zgłoszeń do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego na 2019 rok powoli zbliża się do końca. Wnioski można składać jeszcze do 16 maja. Śmiało można już powiedzieć, że kolejna edycja cieszy się równie dużym zainteresowaniem mieszkańców, jak poprzednia.

Aby jeszcze bardziej ułatwić zgłaszanie wniosków na stronie www.bo.lodzkie.pl uruchomiony został specjalny generator, który usprawnia wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Dzięki niemu nie przekroczymy limitu wyrazów i nie zapomnimy o konieczności wypełnienia wszystkich obowiązkowych punktów. Nie trzeba też samemu sumować kosztów, a generator dopilnuje, by łączne koszty mieściły się w odpowiednich limitach.

Aby dotrzeć do jeszcze większej liczby osób i zachęcić do zgłaszania projektów, w kwietniu we wszystkich powiatach regionu łódzkiego organizowane były specjalne spotkania informacyjne, które promowały ideę budżetu obywatelskiego.

Oczekiwane są w szczególności projekty społeczne, prozdrowotne, kulturalne, edukacyjne, sportowe, turystyczne czy ekologiczne, możliwe do realizacji w ciągu jednego roku budżetowego.

W pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 na zadania przeznaczono 5 mln zł. Mieszkańcy zgłosili ponad 300 projektów, a w głosowaniu oddali ponad 102 tys. głosów Do realizacji w pilotażowej edycji wybrano 32 zadania.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl