Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEGRALI TRZY MECZE Z RZĘDU [VIDEO]

Po raz pierwszy w historii występów seniorów MKS-u w drugiej i pierwszej lidze piłki ręcznej wielunianie przegrali trzy mecze z rzędu w swojej hali. Po raz trzeci miało to miejsce w czwartek 26 kwietnia, gdy podopieczni Tomasza Derbisa, po minimalnych przegranych z Ostrowcem Świętokrzyskim i Świdnicą, również jedną bramką 24:25 ulegli KSSPR-owi Końskie.

Można powiedzieć, że na własne życzenie, gdyż kolejny raz o braku punktów u siebie zadecydowała fatalna skuteczność w ataku, porażające statystyki podczas gry w liczebnej przewadze oraz sztubackie zachowanie niektórych graczy.

Po niepotrzebnych dyskusjach z sędziami osłabiali swój zespół wędrując na dwuminutiwe wykluczenia. Niestety, tym razem również nie popisał się szkoleniowiec, który za późno reagował biorąc czas dla trenera, zaskakiwał doborem zawodników oraz miał pretensje do arbitrów, co źle oddziaływało na jego podopiecznych.

Był też jeden powód porażki, o którym zapomnieć nie można. To golkiper KSSPR-u, który seriami wygrywał pojedynki z zawodnikami MKS-u i podobnie jak 6 styczna w Końskich w największym stopniu przyczynił się do wygranej swojej drużyny.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl