Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TANECZNA RYWALIZACJA Z UDZIAŁEM GWIAZD PARKIETU [VIDEO]

Najważniejszym przesłaniem IV Festiwalu Tańca Towarzyskiego jest niewątpliwie jego promocja, nauka i dobra zabawa. Co więcej, taniec jest taką umiejętnością, która każdemu człowiekowi może się w życiu przydać.

Na parkiecie zaprezentowały się pary w kilku kategoriach wiekowych: 6-7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat, 14-15 lat. W trakcie festiwalu można było podziwiać pokazy par tańca towarzyskiego, grup tańca nowoczesnego oraz występ grupy Latino Solo.

Dodatkową atrakcją był pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu profesjonalnej pary tanecznej Pauliny Paproty i Huberta Krysztofińskiego.

Kiedy brakuje partnera, można sobie również poradzić na scenie tańcząc solo. Po raz kolejny udowodniła to grupa Latino Solo ze Studia Tańca Body Design z Wielunia.
Nad całością czuwał Rafał Janecki, trener tańca towarzyskiego posiadający najwyższą klasę taneczną w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Okazało się że taniec jest również dyscypliną rodzinną, a najmłodsi goście w mig naśladują podpatrywane elementy taneczne. Na zakończenie turnieju wszyscy tancerze otrzymali dyplomy i puchary.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl