Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

SENIORZY Z WIELUNIA ZAPREZENTOWALI SIĘ W SIERADZU

Członkinie z klubu seniora ze świetlicy na os. Armii Krajowej wzięły udział w V edycji przeglądu „Popołudnia z nostalgią” zorganizowanego przez Sieradzką Spółdzielnię Mieszkaniową w Sieradzu . Uroczystość była związana z obchodami 35-lecia działalności  sieradzkiego Spółdzielczego Domu Kultury.

Uczestnicy spotkania zaprezentowali na scenie dwa wybrane utwory największych gwiazd polskiej sceny muzycznej z lat 60.  W przeglądzie wzięli udział seniorzy z Pabianic, Łasku, Konina, Łasku Kolumny, Skrzynna oraz Sieradza.

Można było zobaczyć na scenie trzynastu solistów i sześć zespołów. Panie ze spółdzielczego klubu seniora miały okazję po raz pierwszy wystąpić na scenie i zaprezentować swoje umiejętności.

Wrażenia ze spotkania będą  niezapomniane. Bardzo miłym akcentem było wspólne spotkanie przy stole zastawionym regionalnymi przysmakami.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl