Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

5 WYKŁADÓW O WSPIERANIU ROZWOJU MAŁEGO DZIECKA [VIDEO]

Wspieraniu rozwoju dziecka od narodzin do 3 roku życia poświęcona była I Regionalna Konferencja „Kierunek Dziecko” zorganizowana przez Fundację „Bursztynek” z Pątnowa, Centrum Rehabilitacji IKE oraz Punkt Przedszkolny „Odkrywcy wiedzy”.

W ramach konferencji odbyło się 5 wykładów dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka. Sporo uwagi poświęcono problemom, które powinny niepokoić rodziców i których nie można bagatelizować.
Kolejny wykład dotyczył sygnałów ostrzegawczych w rozwoju psychosomatycznym i sensorycznym u dziecka do 3 roku życia. Porad udzielała fizjoterapeutka.

W dalszej części spotkania mówiono o tym, jak stworzyć bezpieczną więź z dziećmi oraz o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka.

Spotkanie zakończyło się wykładem na temat pedagogiki dziecka Montessori. Konferencja adresowana była do rodziców, nauczycieli, lokalnych władz oraz wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem rozwoju dzieci.

Nowy kanał w pakiecie podstawowym TV

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.