Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

5 WYKŁADÓW O WSPIERANIU ROZWOJU MAŁEGO DZIECKA [VIDEO]

Wspieraniu rozwoju dziecka od narodzin do 3 roku życia poświęcona była I Regionalna Konferencja „Kierunek Dziecko” zorganizowana przez Fundację „Bursztynek” z Pątnowa, Centrum Rehabilitacji IKE oraz Punkt Przedszkolny „Odkrywcy wiedzy”.

W ramach konferencji odbyło się 5 wykładów dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka. Sporo uwagi poświęcono problemom, które powinny niepokoić rodziców i których nie można bagatelizować.
Kolejny wykład dotyczył sygnałów ostrzegawczych w rozwoju psychosomatycznym i sensorycznym u dziecka do 3 roku życia. Porad udzielała fizjoterapeutka.

W dalszej części spotkania mówiono o tym, jak stworzyć bezpieczną więź z dziećmi oraz o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka.

Spotkanie zakończyło się wykładem na temat pedagogiki dziecka Montessori. Konferencja adresowana była do rodziców, nauczycieli, lokalnych władz oraz wszystkich osób zainteresowanych wspieraniem rozwoju dzieci.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl