Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RODZINNA RYWALIZACJA W HALI SPORTOWEJ [VIDEO]

W VII Międzyszkolnym Turnieju Rodzinnym klas I-III Szkół Podstawowych zorganizowanym przez Szkołę podstawową w Bieniądzicach udział wzięły dzieci i ich rodzice z ośmiu szkół podstawowych z terenu gminy Wieluń. Główną ideą sportowej rywalizacji było zachęcenie dzieci i rodziców do aktywnego trybu życia.

Uczestnicy turnieju rywalizowali w kilku ciekawych konkurencjach: były to min. skoki na skakance,  przeciąganie liny, dmuchanie piłeczki do tenisa stołowego, wspólny bieg z balonem i rzut woreczkiem do celu.

Dzieci bardzo angażowały się w powierzone im zadania, dawały z siebie maksymalną ilość energii by mieć szansę na zwycięstwo drużyny, rodzice również. Po raz kolejny okazało się, że wspólna rywalizacja dzieci i rodziców to zabawa pełna radości i budząca wiele dobrych emocji.

Na widowni nie zabrakło kibiców, którzy z całych sił trzymali kciuki za swoich bliskich. Turniej rodzinny nawiązał także do Międzynarodowego Dnia Ziemi.  

Organizatorzy zachęcali  uczestników do zachowań ekologicznych, a jak wiadomo dzieci są naszą przyszłością i dlatego to właśnie one powinny być dobrze przygotowane w tym zakresie.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl