Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BOOKCROSSING I WARSZTATY KREATYWNEGO PISANIA [VIDEO]

Kolejnym wydarzeniem z projektu „Książka niezmiennie ważna” były warsztaty kreatywnego pisania, podczas których młodzież zmierzyła się ze swoimi umiejętnościami i próbowała stworzyć własnego bohatera literackiego na podstawie opracowanego na potrzeby warsztatów kwestionariusza.

Jak się okazało, młodzież z ZS nr 1 i II LO odważnie podjęła się wykonania zadania. Ciekawym spotkaniom zorganizowanym w ramach projektu towarzyszyła specjalna wystawa publikacji ze zbiorów biblioteki.

Na czas trwania projektu w holu biblioteki zorganizowano bookcrossing. Projekt „Książka niezmiennie ważna” został sfinansowany ze środków Fundacji PZU. W ramach projektu miejska biblioteka zorganizowała także spotkanie z Grażyną Szapołowską.
Poprowadziła je Magdalena Kapuścińska. Popularna aktorka filmowa i teatralna opowiadała wieluńskiej publiczności m.in. o swojej zawodowej karierze, ale też twórczości literackiej.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.