Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BĄDŹ LOKALNYM PATRIOTĄ! ZOSTAW 1% W GMINIE WIELUŃ [VIDEO]

Aby rozliczyć się z fiskusem niekoniecznie trzeba osobiście udać się do Urzędu Skarbowego. Ci którzy zechcą jednak uczynić to osobiście, oczywiście mogą. Choćby dzisiaj. W sobotę bowiem wieluński Urząd Skarbowy organizuje specjalny dzień otwarty przeznaczony przede wszystkim dla seniorów.

Urząd Skarbowy we współpracy z Gminą Wieluń, powiatem oraz czołowymi organizacjami pożytku publicznego działającymi w naszym regionie zorganizował akcję „Zostaw swój 1% w Gminie Wieluń”.

Warto zostać lokalnym patriotą. Pamiętajmy zatem o 1% i wpiszmy go do swojego zeznania podatkowego, które możemy oczywiście wysłać przez internet.

Ta forma elektronicznego rozliczania się z fiskusem jest coraz bardziej popularna. W tym roku są też zmiany w uldze rehabilitacyjnej i kwocie wolnej od podatku.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl