Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

CHCĄ OGLĄDAĆ MUNDIAL W PIWNYCH OGRÓDKACH [VIDEO]

Pusty o tej porze roku Plac Legionów raczej nikogo nie dziwi. Lecz gdyby ów plac również latem był pusty, to z pewnością zwróciłoby uwagę niejednych. Mowa oczywiście o piwnych ogródkach, których tegoroczny byt na Placu Legionów był zagrożony. Dlaczego? Bo tak postanowił włodarz miasta.

Sprawa likwidacji ogródków zaczęła żyć swoim życiem w internecie. Pytania w ich sprawie pojawiły się też od radnych na ostatniej sesji Rady Miejskiej. Wywołany do odpowiedzi w tej sprawie Paweł Okrasa wytłumaczył dlaczego nie chciał w tym roku ogródków na placu.

Sprawa skarg na ogródkowy hałas okolicznych mieszkańców czy też ustawa o wychowaniu w trzeźwości to jedno. Okazało się, że powodem powodem ich ewentualnej likwidacji była też zupełnie nowa koncepcja zagospodarowania Placu Legionów przygotowana przez szefową Wieluńskiego Domu Kultury.
Koncepcja zagospodarowania placu jednak upadła. Mieszkańcy chcą ogródków i już. Chcą też oglądać pod chmurką mundial. Elżbieta Kalińska upiera się jednak przy koncepcji zagospodarowania terenu przy kinie „Syrena” i postawieniu w tej lokalizacji ogródka.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl