Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

NOWY ROZKŁAD PO POPRAWKACH [VIDEO]

Od 16 kwietnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Gminie Wieluń. Jego przygotowanie poprzedzone było konsultacjami z sołtysami, przewodniczącymi osiedli i radnymi. Chodzi o to, aby nowy rozkład uwzględnił potrzeby większości mieszkańców. Nowe rozkłady jazdy dostępne są na stronie: http://www.wielun.pl/przetargi/ogloszenia/1943-rozklad-jazdy-autobusow.html

Przypomnijmy, że pierwotnie zaproponowane przez Urząd Miejski zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej miały wejść w życie 1 kwietnia.

Rozkłady jazdy zostały rozszerzone o dodatkowe miejscowości, uporządkowano nazewnictwo linii oraz zlikwidowano nierentowne kursy.

Tuż po ogłoszeniu komunikacyjnych zmian niemal natychmiast pojawiły się wątpliwości i żądania korekty owych zmian co właśnie nastąpiło.

Przypomnijmy, że komunikacja miejska od początku roku jest darmowa dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic, a zdecydowała o tym mocą specjalnej uchwały Rada Miejska.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl