Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PLANTACJA MARIHUANY W RUDZIE

Wieluńska policja zatrzymała 58-latka , który w mieszkaniu na terenie prywatnej posesji w Rudzie uprawiał konopie indyjskie. Zabezpieczono 59 roślin oraz 16 gramów suszu. Na poddaszu budynku znaleziono 58 sztuk roślin konopi indyjskich. Pomieszczenie wyposażone było w lampy służące do naświetlania roślin, system wentylacji oraz specjalistyczne narzędzia.

W budynku gospodarczym podejrzany wskazał kolejny krzak. W mieszkaniu z kolei funkcjonariusze odkryli również 16 gramów gotowej marihuany. Policjanci wykonując oględziny zwrócili uwagę na przyłącza elektryczne, które świadczyły, że w mieszkaniu mogło dochodzić do nielegalnego poboru prądu.

Wezwani na miejsce pracownicy zakładu energetycznego potwierdzili przypuszczenia funkcjonariuszy. Zdemontowali układy elektryczne i odcięli dopływ zasilania.

Trwają ustalenia dotyczące wartości poniesionych strat. 58-letni mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzut uprawy konopi oraz posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Za kradzież energii elektrycznej można trafić za kratki nawet na 5 lat.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl