Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

78 ROCZNICA ZBRODNI KATYŃSKIEJ [VIDEO]

Piękna ciepła i słoneczna niedziela. Taka właśnie aura towarzyszyła w tym roku uroczystościom upamiętniającym 78 już rocznicę zbrodni katyńskiej. Tak jak w poprzednich latach była okolicznościowa msza święta w kościele NNMP, wspólna modlitwa i wiązanki kwiatów składane pod pomnikiem Jana Pawła II Świętego.

Podczas uroczystości nie zabrakło też rysu historycznego przedstawionego przez dyrektora wieluńskiego muzeum Jana Książka o masowych zbrodniach dokonanych w 1940 roku przez NKWD na polskich oficerach.

Kilka minut później uczestnicy obchodów wraz z pocztami sztandarowymi przeszli pod obelisk ku pamięci nauczycieli zamordowanych w Katyniu i Charkowie w parku rotmistrza Witolda Pileckiego.

Tam odbyła się druga część wieluńskich obchodów 78 rocznicy zbrodni katyńskiej. Na zakończenie uroczystości pod obeliskiem składano okolicznościowe wiązanki kwiatów.

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl