Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZAŚPIEWALI PIOSENKI KULTOWEGO POETY I AUTORA TEKSTÓW [VIDEO]

Wojciech Młynarski polski poeta, reżyser i wykonawca piosenki autorskiej, satyryk, artysta kabaretowy i autor tekstów piosenek stał się bohaterem kolejnej imprezy artystycznej zorganizowanej przez SP nr 5 w Wieluniu. Mowa o I Powiatowym Turnieju Piosenki „Absolutnie Wojciech Młynarski”.

Zmierzenie się z twórczością tak wybitnego i wręcz kultowego artysty nie było proste. Jak poradziła sobie szkolna młodzież? Popatrzmy i posluchajmy. Oczywiście nie zabraklo największych przebojów znanych wszystkim od wielu lat.

Wybitny artysta i tekściarz zmarł w marcu 2017 roku. W swoich tekstach łączył lekkość formy z obserwacjami rzeczywistości, satyrą, krytyką, uniwersalnymi prawdami. Współpracował z plejadą gwiazd. Być może i młodzi ludzie z Wielunia kiedyś pójdą jego śladem.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.