Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

KIOSK Z POEZJĄ, WYSTĘPY ARTYSTYCZNE I KARMIENIE DUCHA [VIDEO]

Stowarzyszenie „Po Prostu Żyj” któremu szefuje Elżbieta Caban kolejne spotkanie literackie zorganizowało z okazji Międzynarodowego Dnia Poezji. Jego hasło brzmiało „Przytul poezję”. Współorganizatorem spotkania była Twórcza inicjatywa „Poetariat”.

Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście prezentacji autorskich wybranych utworów w wykonaniu zaproszonych gości. Była też prelekcja o karmieniu ducha i kiosk z poezją.

Na literackim spotkaniu po raz pierwszy wystąpiła też wokalistka Hania Zawadzka. Pani Hania niedawno przeprowadziła się do Wielunia i chce zaistnieć na lokalnym rynku artystycznym.

Stowarzyszenie jak wiadomo angażuje się w wiele przedsięwzięć, nie tylko artystycznych. Jego szefowa myśli już o kolejnej edycji Powiatowego Dnia Walki z Rakiem.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl