Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O WYSYPISKU ŚMIECI I SKARDZE NA BURMISTRZA [VIDEO]

Na kolejnej sesji Rady Miejskiej ponownie wrócono do sprawy rozbudowy wysypiska śmieci w Rudzie. Stało się to przy punkcie dotyczącym zmian w budżecie Gminy Wieluń na rok bieżący. Chodzi o budowę kompostowni- bardzo ważnej inwestycji od której uzależniona jest dalsza egzystencja wysypiska w tzw. RIPOK- u, a co za tym idzie tańsze śmieci.

Burmistrz Okrasa wyjaśnił w jaki sposób zostanie sfinansowana ta wielomilionowa inwestycja. Budowę kompostowni ujęto także w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Wieluń na lata 2018- 2025.

W dalszej części obrad pochylono się też na podjęciem uchwały w sprawie wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego na bezczynność burmistrza Wielunia odmawiającego udzielenia informacji publicznej.

Chodzi oczywiście o korespondencję Urzędu Miejskiego z firmą Tergo Power. Oto fragmenty tej dyskusji. Oczywiście nie zabrakło też komentarza burmistrza w sprawie. Wspomnianą uchwałę dotyczącą wniesienia skargi radni podjęli. Za głosowało 11, 9 było przeciw.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl