Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DRUGA EDYCJA NIEBIESKIEGO MARSZU W WIELUNIU [VIDEO]

Niebieski Marsz dla Autyzmu zorganizowany przez ZS Specjalnych przeszedł ulicami Wielunia. Wydarzenie rozpoczęło obchody Światowego Dnia Autyzmu w naszym mieście. Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła drugi kwietnia Światowym Dniem Świadomości Autyzmu.

Tego dnia instytucje niosące pomoc osobom z autyzmem szerzą wiedzę o chorobie, zwracając uwagę społeczeństwa na niezrozumienie z jakim spotykają się dotknięci tym zaburzeniem.

W niebieskim Marszu wzięli udział uczniowie ZS Specjalnych wraz z rodzicami i nauczycielami oraz przedstawiciele wieluńskich szkół i przedszkoli. Uczestnicy marszu w niebieskich koszulkach, z balonami w dłoni przeszli ulicami Wielunia.
 
W marszu chodzi o to, żeby zwrócić uwagę mieszkańców i włodarzy miasta na sytuację osób cierpiących na autyzm i ich rodzin. Maszerujący happening dotarł do placu Legionów, gdzie odbyło się uroczyste wypuszczenie niebieskich balonów do nieba.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl