Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DRUGI RAZ PODZIELĄ PIENIĄDZE

Ruszają spotkania informacyjne promujące Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego na 2019 rok. Ponieważ pierwsza edycja okazała się sukcesem, odbędzie się kolejna. W Wieluniu spotkanie informacyjne zaplanowano na 12 kwietnia w siedzibie starostwa powiatowego. Pula środków została zwiększona o 3 mln zł i wyniesie ogółem 8 mln zł.

Wprowadzono też nową kategorię zadań wojewódzkich. Oczekiwane są w szczególności projekty społeczne, prozdrowotne, kulturalne, edukacyjne, sportowe, turystyczne czy ekologiczne, możliwe do realizacji w ciągu jednego roku budżetowego.

Nowe projekty będzie można zgłaszać już na przełomie kwietnia i maja tego roku. Tym razem będzie więcej udogodnień, dzięki którym mieszkańcy będą mogli sprawniej przedstawiać swoje pomysły.

W pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego 2018 na zadania przeznaczono 5 mln zł. Mieszkańcy zgłosili ponad 300 projektów, a w głosowaniu oddali ponad 102 tys. głosów.

Do realizacji w pilotażowej edycji wybrano 32 zadania, które otrzymały najwięcej głosów. Województwo zostało podzielone na pięć subregionów: północny, południowy, wschodni, zachodni i miasto Łódź. W każdym z nich na zadania przeznaczono po 1 mln zł.

Harmonogram spotkań:

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl