Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PRZEWAGA GOSPODARZY OD POCZĄTKU NIE BYŁA ZAGROŻONA [VIDEO]

W ostatnim meczu fazy zasadniczej łódzkiej trzeciej ligi WKS Siatkarz Wieluń pokonał w hali WOSiR Stal Głowno 3:1. Mający w tabeli 12 punktów więcej gospodarze w pierwszym secie za bardzo się rozluźnili.

To spowodowało prowadzenie gości 6:1 i wygranie przez nich seta do 22. W trzech kolejnych partiach przewaga gospodarzy była już jednak od początku do końca bezsporna i z małym wyjątkiem niezagrożona.

O pierwszą rundę barażów do siatkarskiej drugiej ligi, powalczą ULKS MOSiR Sieradz oraz Kasztelan Rozprza i MKS Zduńska Wola.

Z województwa wyjdą do dalszych gier dwie drużyny. Turniej rozegrany zostanie w sali Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu w dniach 6, 7 i 8 kwietnia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl