Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

UDOWODNILI, ŻE MOŻNA NA NICH LICZYĆ [VIDEO]

MKS Wieluń odniósł najwyższe w historii zwycięstwo w pierwszej lidze. Cieszą jednak nie tyle rozmiary wygranej, co styl i fakt, że trener skorzystał wreszcie z dużej liczby zmienników.

Ci z kolei udowodnili, że można na nich liczyć nie tylko w konfrontacji z ostatnią drużyną w tabeli. Rekordowa wygrana nie byłaby możliwa, gdyby nie okres dwunastu minut po przerwie, w czasie których gospodarze nie stracili gola, a sami zdobyli ich jedenaście.

Warto dodać, że w międzyczasie trener gospodarzy dokonał prawdziwie hokejowych zmian, wprowadzając  kwadrans przed końcem w jednym momencie  siedmiu, a więc wszystkich z ławki, nowych zawodników.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl