Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AUTORKA WIERSZY I ZNAKOMITYCH TEKSTÓW PIOSENEK [VIDEO]

Podczas wieczoru poezji zatytułowanego „Życie nie stawia pytań, życie po prostu jest”, poświęconego twórczości znakomitej tekściarki i zarazem poetki Agnieszki Osieckiej można było zapoznać się z  jej bardziej i mniej znanymi tekstami, ale też wysłuchać piosenek młodych adeptek sztuki wokalnej.

Czytelnia i szkolny korytarz zamieniły się w ten wieczór w małą galerię sztuki, gdyż swoje obrazy, w tym portrety Agnieszki Osieckiej, prezentowała uczennica klasy pierwszej technikum grafik Noemi Ignaczak.

Z kolei elementy kwiatowe były widoczne nie tylko w scenografii, ale też w strojach aktorów- dziewczęta miały wianki na głowach,  panowie zaś kwiaty wpięte do garnituru.

Wieczór poezji przygotowały nauczycielki języka polskiego Aneta Strugacz i Anna Pawlak- Łacina z wraz z grupą teatralną działającą ZS nr 2.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl