Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

W RYTMIE AFRYKAŃSKICH BĘBNÓW

W ramach kolejnej lekcji pokazowej, która odbyła się w Spółdzielczym Domu Kultury podopieczni placówki uczyli się gry na bębnach Djembe oraz bębnach basowych Dun Dun. Zajęcia poprowadził Szymon Kokociński- muzyk i instrumentalista.

Dzieci miały okazję poznać rytm bębnów afrykańskich, brały czynny udział w spotkaniu, a gra sprawiała im wiele radości. Gra na Djembe to dobry sposób na pozbycie się stresu i rozładowanie złych emocji.

Takie zajęcia niewątpliwie wprowadzają w dobry nastrój, rozwijają wyobraźnię, koncentrację i poprawiają pamięć. Szymon Kokociński zaprasza na zajęcia dzieci już od siódmego roku życia.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl