Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TRZECIE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU [VIDEO]

KS Kąty po raz trzeci z rzędu wygrał Wieluńską Ligę Siatkówki. Zespół z gminy Czarnożyły pierwsze miejsce w szesnastej edycji rozgrywek amatorów zapewnił sobie w ostatniej kolejce, pokonując 3:2 Oknobud Cztery Koła Gaz. Choć wcześniej w 11 meczach obrońca tytułu odniósł 11 zwycięstw, aż 4 wygrane za 2 punkty (3:2) sprawiły, że ostatni mecz wcale nie był bez stawki.

Tego samego dnia depczący KS-owi po piętach Auto Centrum Apanasiewicz wygrał bowiem w zaległym meczu z MKS Ochędzyn 3:0 i również bez straty seta pokonał rywali z powiatu wieruszowskiego w meczu ostatniej kolejki.

Dlatego Kąty musiały w ostatnim meczu sezonu wygrać przynajmniej dwa sety. Najbardziej doświadczony i utytułowany zespół rozgrywek nie zamierzał jednak ułatwiać rywalowi zadania.

Wygrał pierwszego seta, a w drugim miał nawet setbola. KS zachował jednak więcej zimnej krwi w końcówce partii. Potem rozgromił rywali w 3. odsłonie i choć ponownie przegrał w czwartej, w tie-breaku okazał się lepszy. Tym samym, jako pierwszy w historii WLS, odniósł komplet zwycięstw w całym sezonie.

A oto kolejność końcowa 16. edycji WLS:
1. KS Kąty - 31 punktów
2. Auto Centrum Apanasiewicz - 29 punktów
3. Oknobud Cztery Koła Gaz 20 punktów
4. MKS Ochędzyn - 10 punktów
5. SP Ostrówek - bez punktu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl