Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WYKŁAD O PARKACH KRAJOBRAZOWYCH NA UNIWERSYTECIE [VIDEO]

Sieradzkie Parki Krajobrazowe to Załęczański Park Krajobrazowy w całości leżący w obrębie historycznej Ziemi Wieluńskiej oraz Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki położony na Ziemi Wieluńskiej i Ziemi Sieradzkiej.

Parki te stanowią jeden z czterech Oddziałów Terenowych Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Podczas wykładu słuchacze dowiedzieli się czym charakteryzują się Sieradzkie Parki Krajobrazowe, czym różnią się od siebie i jakie mają cechy wspólne.

Mówiono też o tym jaka występuje w nich roślinność i zwierzęta. Dzięki współpracy wieluńskiego uniwersytetu z zespołem parków słuchacze zwiedzili już Załęczański Park Krajobrazowy oraz wzięli udział w warsztatach przyrodniczych.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl