Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O KONFLIKCIE Z HOLDINGIEM I ODPOWIEDZIACH NA WAŻNE PYTANIA [VIDEO]

Na początku 41 już w tej kadencji sesji Rady Miejskiej samorządowcy zdjęli z porządku obrad kilka punktów, ale wprowadzili też  nowe. Wśród tych zdjętych znalazł się m.in. punkt dotyczący podjęcia uchwały w sprawie zatwierdzenia zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Wieluń.

Chodziło o słynną już w mieście ulicę Sybiraków i zasadzie konflikt mieszkańców tamtej części miasta z holdingiem, który po przeciwnej stronie drogi wybudował duże hale. O zdjęcie owego punktu z porządku obrad wnioskował radny Robert Duda.

W dalszej części obrad radni podjęli też uchwały w sprawie wniesienia skargi na zastępcze zarządzenia wojewody łódzkiego w sprawie nadania nowych nazw ulic w Wieluniu.

Jak już Państwo doskonale wiedzą z naszej anteny mieszkańcy ulic 18 Stycznia, Biedala, ale też ulicy 18 Stycznia w Rudzie nie chcą nowych nazw ulic ustanowionych rozporządzeniem wojewody łódzkiego. Rozporządzenie miało obowiązywać od 20 lutego.

Kilka ważnych pytań do włodarza miasta padło też pod koniec obrad w punkcie wolnych wniosków. Poruszono tutaj m.in. sprawę inwestycji realizowanych w mieście, kwestię szalenie ważną, bo dotyczącą wysypiska śmieci w Rudzie oraz temat rzetelnego i obiektywnego komunikowania się włodarza miasta z opinią publiczną poprzez lokalne media.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl