Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

TROPEM WILCZYM W LASKU MIEJSKIM [VIDEO]

Główni organizatorzy drugiej już edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”, wieluński PKS i Urząd Miejski mogli pochwalić się całkiem niezłą statystyką. Na starcie biegu zameldowało się bowiem prawie 300 jego uczestników.

Podczas uroczystego otwarcia imprezy nie zabrakło kilku okolicznościowych słów. Biegano oczywiście w lasku miejskim. Trasa biegu liczyła 1963 metry. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a na rozgrzewkę była gorąca zupa serwowana przez strażaków ochotników z jednostki OSP w Wieluniu.

Nie zabrakło także akcentów typowo historycznych. Zadbali o nie członkowie Stowarzyszenia Historycznego Bataliony Obrony Narodowej.Z kolei na plenerowej scenie występowali wieluńscy harcerze.

Wśród panów I miejsce w biegu zajął Damian Skupiński, drugi był Arkadiusz Gęsiak, a trzeci Damian Włodarczyk. Z kolei z grona pań jako pierwsza zameldowała się na mecie Dominika Włodarczyk, druga była Marta Jajczak, a trzecia Paulina Szczesna.Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl